Angličtina pro piloty

Výukový materiál na dvou nosičích CD nebo ke stažení ve formátu MP3 je ideální pomocník pro přípravu na zkoušku IFR angličtiny na Úřadu pro civilní letectví nebo zkoušku ICAO pro VFR piloty. Autoři Angličtiny pro piloty vyslyšeli požadavky pilotů na kvalitní materiál pro přípravu ke zkouškám ICAO a IFR angličtiny, která by kombinovala české a anglické výrazy a byla tak lépe osvojitelná.

Angličtina pro piloty

Předlohou Angličtiny pro piloty byl předpis ICAO Anex-L Frazologie, který je základem znalostí pro absolvování každé zkoušky angličtiny a pro každého pilota, který chce létat do zahrančí, ať už za IFR nebo VFR pravidel.

Součástí je pracovní sešit, který obsahuje 130 stran cvičení překladů pojmů a frází z češtiny do angličtiny a naopak. Máte možnost si tak ihned ověřit svoje nově nabité znalosti a doplnit včas případné mezery.

Tento výukový materiál si můžete objednat buď ve verzi CD, která je přehratelná na všech CD přehrávačích nebo stáhnout online jako MP3 soubory a nahrát si tak Angličtinu pro piloty do vašeho oblíbeného přehrávače, kerý budete nosit stále sebou.

cena včetně DPH, poštovného a balného